Принцеса на горошині

Любочка цієї ночі спала погано. Вона ввечері не захотіла перед сном пісяти, тому в третій ночі я почула дзюрчання. Щоб перестелити їй ліжечко, переклала її собі під бока, але це мале шило дуже сильно вертиться, тому на боку і скраю я довго не витримала. Зробивши висновок, що наш диван для двох замалий, я все таки пішла перестеляти малечі постіль. Зняла мокру, постелила суху, а спросоння не перевіряла чи немає ніяких складок. Коли переклала доцю, та розплакалась і казала: "Баї-баї". Я її заколисала, але залишок ночі вона провела не зовсім спокійно, крутилась сильно.
Прокинувшись зранку, а ще не було навіть 8 години, наше сонечко відмовилась сідати на горщок. Буквально за хвилину я її все таки переконала, але було вже пізно. Коли підняла мокрі пеленки, побачила ложку. Мало того, що дитина спала ніч на ложці, так цей предмет був перевернутий ще й так, що всі гострі сторони були зверху. І так пощастило, що Любочка спала.
А день пройшов нормально. Малеча спочатку капризувала, що не виспалась, пізніше, бо розболілись зуби, ми погано їли, нормально вдень поспали, гарно грались з тьотьою, поки мама з бабою бродили на базарі.
А після обіду навіть поїхали в гості, правда, через зуби не хотіли ні з ким довго гратися.
Коли приїхали додому з Маньою замість баби, покупались, трошки погрались, побачили бабу Стеху, яка нам принесла свіжого молока і вгостила правнучку печивом, котре швидко опинилось на підлозі, випили молока і, подивившись на нічку за віконечком, пішли спати. Ще перед сном навіть казку доця почитала.
Ще один день пройшов.
Завтра вже буде наш татко, а ввечері чекає дорога.
Хай щастить