Ми всі виспались

Щоб не сидіти вдома, після обіду поїхали в гості до Сема з Машкою. Вдома була і Оксана.
Юра сміявся, щоб поїхали громадським транспортом. Узяли таксі.
Любочка, хоч і спала дві з лишнім години, все одно не виспалась, тому дорога до половини була нормальною, а далі ...
Ми попали на домашню піцу і торт, спечений Оксаною. Любочка певний час гарно гралась, звертаючи увагу то на якусь іграшку, то просила мультик, то музику, то ходила довкола столу.
Любочці піца сподобалась , але вона все таки хотіла спати, тому поїла трошки,а від тортика відмовилась взагалі.
Але покласти доцю в гостях нам все таки не вдалося. Спочатку я з неї пішли на ліжко лягати і розказувати казочку, потім ми відправляли її саму, а останньою спробою керувала Маша, тоді вони з доцьою мило говорили певний час на ліжку, але й тоді малеча не заснула.
В половині сьомої викликали машину і поїхали додому.
Всю дорогу тривав концерт, не зважаючи на наші спроби перевести увагу донечки на щось інше.
Вдома з татком покупались і гарно грались, поки мамка бігала в аптеку.
Коли я прийшла, Юра саме робив кашу.
Любочка гарно поїла, але спати лягати під колискову не захотіла, не сподобались їй і казки. Трохи поплакала, а тоді я почала колисати ліжечко, це теж не дало результату. Я звернулась до нічного способу вкладання і просто лягла на диван біля малої. Подіяло, через кілька хвилин доця вже спала.
Ми з Юрою були такі втомлені, що лягли спати зразу після малечі.
І не чули її до самого ранку. Аж в 7 ранку Любочка, сказавши "дасі" в сні, перекотилась на живіт, і спала ще майже годину.
Провели татка на роботу і зайнялись домашнім господарством.
Поки мама мила посуду, Любочка, яка вже встигла проголодатись, перевернула тарілку з рештками вчорашньої гречки і почала їх їсти прямо з підлоги. Мама посуд не домила, довелось це заняття замінити терміновим прибиранням з підлоги каші, а в той час доця гамала свіжу.
Тоді якраз машинка прала, ми прибирали, я ще і м'ясо виставила розморожуватись.
Все було добре, поки не перейшли у велику кімнату, а тут Любочці було треба помогти мамі поскладати всі речі, паралельно ще дивитися мультик і гратись, а вже й трошки втомились, а ще мама то одне казала не брати, то інше забороняла, тому донечка почала капризувати.
Покласти її спати не вдалось, тому вирішила спочатку приготувати щось і нагодувати наше сонечко.
Обід, а це макарони з перетертим м'ясом, ми їли по всякому: декілька ложок нормально з ложки, потім випили чай і почали їсти з руки у мами і трошки з ложки, яку тримала сама, а після цього почала годувати маму.
Поїла нормально.
Вкладатись спати ми так просто не хотіли. Думала не колисати, слухати казку відмовилась, кричала "люлі-люлі", а коли я почала співати, вона ще й ногами показала, щоб колисати.
Зараз спить, знову на животі, мабуть крутить від зміни води.
Солодких снів, наша принцеса.