Є 12?

Вчора після обіду Любочка поводила себе гарно.
Ми гралися, малювали і дивилися мультики.
Ввечері я вирішила приготувати їй омлетик. Спочатку зробила солодкий. Доця з'їла пару ложок. Тоді я приготувала солений з зеленню. Успіх у поїданні збільшився, але все ми таки не доїли.
Після цього вирішили прогулятись. Я черговий раз забула відерко з лопаткою, а моде просто не думала, що будемо гратись у пісочку. Спочатку ми проїхались у магазин, купили там яблучок і мандаринок, а ще овочів на салат. Ледве доїхали до дитячого майданчика біля дому, бо доця не хотіла сидіти.
А там почались ігри. Любочка падала, загрібала ручками пісочок, вставала, знову падала, каталась на гойдалці, спускалась з гірки. А тоді приїхали ще три лялі приблизно однакового з доцьою віку, в яких були лопатки з відерками і формочками. Любочка спочатку взяла лопатку, потім відро, тоді грабельки, після цього вчились копати пісочок формочками.
А тоді лялі зібрались додому. Ми теж пішли.
Вдома ще трошки помалювали, помилися, сказали "гам". У відповідь на питання: "Кашку чи молоко?" відповіла молоко. І ми пішли його гріти. Випила цілу пляшку. Сідати на горщик без книжки не захотіла.
Капризувала так, що я вирішила класти спати. Ні колисання, ні казочка, ні колискова її не втихомирили. Тому я знову лягла на диван, а доц почала говорити, що все лягає спати.
Подіяло, та й так, що і я ледь біля неї не заснула.
Правда, десь біля 11 прокинулась. Ми якраз дивились фільм. Я її просто поклала і постояла біля неї кілька хвилин. Доця заснула далі.
Сьогодні зранку спала аж до 9 годин. Вже непогано поїла, сидить перед мультиком і кричить "дулі", хоч це вже третій за пів години.
Приємного нам дня. А головне спокійного