Середина тижня

Вчора після обіду падав дощ, тому гуляти другий раз ми не ходили.
Але ми танцювали під Бабку Йожку, дивилися мультики, малювали на дошці і в альбомі, правда, доця намагається олівцями малювати на дошці, а фігурками по альбому.
Наш татко вчора з роботи прийшов швидко, бо мали привезти комод. Дочекались. Після його приходу всі турботи про Любочку перейшли на нього: він її купав, я складала речі в комод; годувала я, сидячи з нею в кріслі під якийсь мультик, а от покласти спати мені з першого разу не вдалось, прийшла заміна і після двох прочитаних Юрою казочок Любочка заснула.
Прокинулась вночі пісяти, гарно сходила на горщик, я її поклала, мені здалось, що вона спить, але щойно я лягла, доця почала кричати. Вкладав знову Юра.
Чого малеча зірвалась в половині восьмої, ми не зрозуміли. Сідати на горщик відмовилась. Пісяти вирішила на мамине з татом ліжко, що стало поштовхом до прання покривала і подушки.
Ми її насварили і тут картина: ми з Юрою лежимо, я йому якраз щось розказувала, а Любця несе нам горщик, що перед цим стояв теж на ліжку, а в горщику... Іноді можна доцю й насварити, після цього вона певний час слухняна :).
Провели татка на роботу, мама зробила лялі кашку, яку вона випила в два присіста: на кріслі у мене і на горшку, куди мама крізь сльози посадила.
А тоді ми пішли на кушню: я мила посуду, потім місце дислокації стала дитяча, де мама вирішила трошки прибрати іграшки і зробити легку перестановку.
Скільки радості було, поки я перебирала іграшки.
На питання, чи лягає Любочка спатки, вона відповіла , що ні, і ми разом пішли робити салат. Крабові палички їй не сподобались, навіть не попробувала. Коли я відкрила кукурудзу і дала їй попробувати, малечі сподобалось, тому я насипала в маленьку тарілочку і сказала, щоб мала гарно їла і не розсипала. Ефект як завжди був зворотнім. Засипана кукурудзою була ціла кухня. Коли я сказала доці, щоб вона позбирала, вона чесно намагалась, але замість сміттєвого відра у тарілку, яку потім хотіла викинути :).
Після цього я зрозуміла, що тримати сонну малу до обіду я не зможу і ми пішли вкладатись.
Любця морочила мені голову хвилин 10: то їй казочку, то люлі-люлі. Як тільки я почну колисати, вона кричить"Казьку". Заснула вона все-таки під казку. Я почала читати їй "Русалочку"
Солодких снів, сонечко.
А після обіду піде доця гратись на балкон.