Субота

Вчора ввечері лягла спати рано, ще не було 9 години. Спала до ранку не просинаючись. Аж в пів сьомій годині зірвалась, бо попісялась. Я мокре забрала, поклала малу, а вона "люлі" каже. Я почала колисати. Мені чомусь не вдається під "люлі" її вкласти, тому я черговий раз просто лягла на диван біля неї. Заснула сьогодні швидко, десь через хвилин 15, але й спала мало -- уже в 7-50 зірвалась.
До доці пішов татко, це вона напевно ого на роботу будила, бо ми будильник на суботу не ставили :).
Мамка пішла купатись, а Любочка з татком не захотіла сидіти, прийшла до мене пірамідку з банок із сіллю складати і піною гратись.
Після цього ми провели татка на роботу і пішли гратись, мультики дивитись. Трошки пізніше поїли і мама стала готувати розсольник. Доця згамала половину огірочка, випросила у мене Кіндер сирковий, декілька раз навіть вкусила...
До дванадцятої години мала була вже така як нам треба. Під казочку заснула досить швидко і спала нормально, не дивлячись на шум ремонту.
Прокинулась в другій. Майже відразу поїла, при чомуя наклала більше ніж половину її тарілочки. Згамала малеча все. Я потім ще їй м'яска принесла.
Хоч і виспалась, але капризує, і пальці постійно в роті.
Обдзвонили обидвох баб, з бабою Любою говорили двоє, а з бабою Тоньою тільки Любочка, та ще й два рази. Ми сьогодні малювали, читали книжечку, тягали і складали пірамідку і гупались на мамі зверху, а ще паралельно цілий день дивимось мультики.
А крім цього пекли з мамою оладки, навіть дві штучки згамала, а третю розкришила на підлогу.
Гуляти сьогодні не ходили, якщо татко швидко прийде, може ще підем.
Приємного нам вечора.