Тиждень в Долині. Стрий, Шандра, Львів

Наші долинські канікули почались ще 31 травня поїздкою потягом і двома днями без батьків. Діти грались з бабусею і тьотьою Любою, їздили гуляти до "Млина" у Тяпчі і їли піцу в "Стодолі".
А ще Любочка перед моїм поверненням порізала пальчик.
З понеділка ми гуляємо :)
Двічі були в Стрию. Перший раз їхали по взуття, парасольки, Ані рюкзачок в садочок, Любочці ведмежатко взяли м'якеньке, погуляли по "Козацькому дворі", подивились форель у ставочку, поганяли її палицею, поїли і пішли до річки камінці кидати. Другий раз їхали вже прямо на річку. Вода за 2 дні прогрілась, тому ми спокійно ходили босоніж по ріці. Анюта ще й послизнулась і попу намочила.
Їздили у Шандру. З бабцьою Стефою. Там у "Колибі" зробили міні-звіринець. Дві лисички бігають у клітці. Цікаві довгошиї качки, багато курей з міцними лапами в пір'ї, косулі і кролики -- є що подивитись.
Овечки якось не викликали ніяких емоцій. А от тато-вепр зразу кинувся на охорону свиноматки і поросяток, коли ми біля них зупинились.
Само собою не обійшлося без річки і камінців, жуків, ящірок і кульбабок :)
Гуляємо по Долині. Були в парку, гуляли над озером, бігали по скверику (там замість фонтана розбили клумбу, а довкола тепер лавочки). І, звичайно, просто прогулювались.
У суботу після прогулянки до 9 вечора надіялись, що діти швидко заснуть, але де там :)
Вчора в 11 не витримали і малі пішли на майданчик самі.
А тоді вже, через годинку, виїхали на Львів.
Спочатку пішли в гості до іменинника. Ми були першими, тому вручили і відкрили подарунок, сіли гратися й складати.
Не забарились і хресні. Вони ще півгодинки погрались, а тоді перекусили і поїхали в сімейний центр активного дозвілля.
Пройшли і почали освоєння території. Спочатку був великий батут, діти трохи пострибали-поз'їжджали, тоді пішли у стрибучу зону.
А вже після цього піднялися з ними наверх.
Там Любця з Анюткою побродили по лабіринту, постріляли поролоновими м'ячиками, поспускалися з гірки. Любця на канаті покаталась, Анютка з Тарасиком і Богданчиком конструктором погрались і в пластиковому будиночку похазяйнували.
Вкінці ми дівчаток розмалювали на щічках і повернулися в гості.
Діти їли мало, сказувалась втома. Зате зібрали автотрек і запускали машинки, що діти, що дорослі. Ані ще руль з підстравкою сподобався, випробовувала його на мічність цілий вечіп.
Потім задували свічку і їли торт, а тоді поїхали додому вже.