Кам'янець Подільський. Перші два дні

Після того як прокинулись і поснідали, рушили на прогулянку містом. Пішки.
Перша зупинка -- парк з фонтаном. Тато дітям поміг ніжки помочити, посиділи трохи і пішли далі -- в парк навпроти -- з чорними і білими лебедями, з багатьма фонтанами і лавкою примирення, на якій всі й посиділи :)
Там діти знайшли металевого фазана з хвостом-клумбою. І помочили ручки у всіх квіточках-фонтанах.
Далі рушили через міст у старе місто. Там головна знахідка для дітей -- кіоски-мінібудиночки ;) А ще попри ратушу і церкви пройшлися...Аж до наступного моста -- біля фортеці.
Ми побували всюди. На всіх стінах, куди пускають, у всіх катакомбах. Старша трусішка деколи впиралась, але я брала верх, ставлячи наперед її природну цікавість :) Додому повернулися з купецькою грамотою, лялькою-мотанкою і керамічним баранцем.
А ще ми обідали солянкою і мамалигою прямо в фортеці.
Звідти пішли ще до однієї з оборонних веж. Поки мама фотографувала, діти розважались на майданчику.
Поїли морозива і пішли мочити ноги у фонтані, бо повертатися в готель, щоб покласти дітей спати, сенсу ми не побачили.
Біля нас купались, і Любця, само собою захотіла теж. Ледве вийшли звідти... Таксі не взяли, пішли пішки. Дорога здалася втричі довшою.
Тому після душу і майже години в горизонтальному положенні ніг я зводила, погодувала дітей, погуляли по території готелю -- тут є маленький ставочок з рибками і живою черепахою, безліч скульптурі навіть папуги :)
Поїли млинців і лягли спати.
Та через спеку вночі погано спали. То в туалет ходили, то печиво з кефіром пили.
І Аня прокинулась ще до 8 ранку.
Сьогодні після сніданку ми погуляли по ботанічному саду. А тоді їли піцу і знову мочили ніжки у фонтані.
Менше шило вдень поспало, старше не змогло.
Ми під вечір з малюками знову старим містом гуляли -- пройшлися до другої вежі, тоді майже до фортеці... і залишились "Під брамою" меча з каменя виймати, тобто, вечеряти.
Звідти повертались через парк з лебедями -- надіялись, що буде гарне освітлення, але не дочекались. Зайшли в магазин по молоко і в готель спати ;)