Останні новини

Останнім часом діти пройшли курс масажу, курсуючи між сеансами між містом і бабиною дачею.
Аж у понеділок ввечері приїхала тьотя Іра.
Тому діти у вівторок з самого ранку просилися в гості. Але так як нам з Анютою серед ночі не спалось, до обіду залишились в квартирі.
Поки прийшли на дачу, баба вже з тьотями Лєною і Ірою наробили салатиків, намаринували і накрутили баклажанових рулетиків, і навіть вогнище розклали.
Діти переодягнулись в купальники, провірили воду в басейні, перекусили за столом шашличком і перцями фаршированими, і пішли проводити тьоті екскурсію по полю.
Аня-хитрулька з нею і спатки лягла.
В середу ми тьотю в гості запросили, кавою напоїли.
Ані стало погано, тому вечеряла вона підсолодженим кефірчиком. І спати лягли.
Четвер нас зустрів дощем в той момент, коли ми після мультика збиралися на вулицю. Тому ми прибрались трошки вдома, приготували їсти, діти намагались прибрати у своїй кімнаті, ми дивились мультики...
І, коли я діток поклала спатки (Любця залишилась бабу чекати), баба Люба приїхала. Їй довелось поділитися своєю вечереї з внучкою, а тоді ще довго вмовляли її піти в ліжко.
Тому вчора вранці вставати було важкувато. Як і снідати, і одягатися.
Та й їхати було важкувато. Спочатку Аня шукала залізничну станцію. Тоді ледве доїхали до Рівного.
Поки я бігала по поліклініці, діти з бабусею подивились на чотирьохрогих баранів, верблюдів (чорного і білого), полярних аовків, тигрів і нутрій.
Коли ж це набридло, вони покатались на поні, поплавали на лебеді по воді, а тоді ще Любця на маленькому оглядовому колесі покаталась, поки сестричка на слонику-машинці розважалась.
Ми ще поїли і рушили далі.
Аня хутко заснула і з короткими перервами куняла аж до Львова.
Любочка ж покимарила півгодинки, а тоді: "Мама, коли ми вже доїдемо до Ашана?"
Потім вже після Львова ми і Моршин, і Болехів ледь пропустили: "Довго ще до Долини?"
Хоча перемучені діти ще довго не могли заснути.
Зате сьогодні ми зробили "коло поваги" по магазинах, сфотографувались з пам'ятником біля музею, купили по кульці, маленькі бантики для голови, а тоді Анютка почала капризувати, і ми без батута і коктейля пішли спати.
Та тільки, як Аня поїла і я надумала її спати класти, прийшла тьотя Люба.
Діти трішки погрались на майданчику, а тоді ми поїхали "На озера" їсти шашличок. Дівчатка там і качок дивилисьь, і в пісочниці грались, і на гойдалках катались...